АРТ УКРАЇНЦЯМ ЗА КОРДОНОМ

З метою отримання АРТ та іншої медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, які опинилися за кордоном через військову агресію РФ, співтовариство лікарів, які залучені до надання медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, ECEE (EUROGUIDELINES IN CENTRAL AND EASTERN EUROPE) Network Group запроваджено ініціативу «АРТ українцям за кордоном». Дана активність ініційована Президентом ECEE професором Юстиною Ковальською й професором Анджеєм Горбанем та відбувається при координації Центру громадського здоров’я МОЗ України (ЦГЗ) та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України (ІЕІХ). 

Актуальний перелік країн та Клінік, в яких можна отримати АРТ, Ви можете знайти за посиланням: https://www.eceenetwork.com/patients

Для того щоб отримати АРТ та медичну допомогу, достатньо звернутися за вказаними вище адресами. 

Дані Клініки та НУО виявили готовність надавати медичну допомогу та АРТ пацієнтам з України. 

Шановні пацієнти, звертаємо Вашу увагу, що відсутність медичної документації не стане перешкодою в отриманні Вами допомоги щодо ВІЛ-інфекції. 

За можливості бажано (АЛЕ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО) мати інформацію щодо Вашої історії лікування ВІЛ-інфекції. Якщо з тих чи інших причин це не є можливим, за Вашою згодою лікарі вказаних Клінік зв’яжуться з представниками ЦГЗ та ІЕІХ та отримають необхідну інформацією з метою надання Вам максимально якісної допомоги.

Прохання поширити дану інформацію серед усіх зацікавлених осіб. 

Звертаємо Вашу увагу, що немає жодної необхідності самостійно попередньо узгоджувати можливість звернення у вище вказані Клініки, оскільки інформація є достовірною та систематично оновлюється координаторами даної ініціативи. 

Контакти для координації: Лариса Гетьман, l.hetman@phc.org.ua, +38 0677867407; Сергій Антоняк, antoniakserge@gmail.com

Все буде Україна! 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *