28 листопада 14:00 — Діти, ВІЛ та туберкульоз. Проблеми та рішення надання медичної допомоги дітям та підліткам, які живуть з ВІЛ, в умовах епідемії туберкульозу в Україні
Організатор: Громадська організація «Дитинство — без СНІДУ».

Учасники: Яна Терлєєва — Центр Громадського Здоров’я МОЗ України; Наталія Адамець — директор Громадської організації «Дитинство — без СНІДу»; Оксана Солдатенкова — завідувачка Центром інфекційних хвороб «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ/СНІД в Україні» НДСЛ ОХМАТДИТ МОЗ України; Наталія Мойсєєва — менеджер проекту ГО «Дитинство — без СНІДу»; Марія Долинська, Олена Мешкова — доцент кафедри фтизіатрії НМУ ім. О.О. Богомольця; Яна Шеремета — спеціаліст відділу розвитку програм лікування , ВБО «Мережа 100% життя»; представники Дитячого Фонду ООН (UNICEF) в Україні.

Питання до обговорення:

Результати реалізації проекту

ВІЛ/ТБ коінфекція серед дітей та підлітків в світі та Україні.

Досвід діагностики та лікування ВІЛ/ТБ коінфекції у дітей та підлітків Центру інфекційних захворювань «Клініка для лікування хворих на ВІЛ/СНІД дітей» НДСЛ ОХМАТДИТ.

Досвід впровадження навчальних програм з ТБ/ВІЛ для лікарів — педіатрів центрів СНІДУ та дитячих психіатрів.
Впровадження «дружніх до молоді» послуг на всіх рівнях надання медичної допомоги підліткам та молоді, які живуть з ВІЛ та ТБ/ВІЛ.
Обговорення досвіду партнерство між міжнародними, неурядовими організаціями та державними установами як запорука успіху у впроваджені сучасних стратегій подолання туберкульозу серед дітей та підлітків, що живуть з ВІЛ.
Обговорення перспектив та напрямків подолання ВІЛ/ТБ серед дітей та підлітків в Україні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *